A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dëshira Haxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Gjirokastër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Dëshira Haxhi është një këngëtare dhe shkrimtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Dhjetor 2016, Deshira Haxhi publikon videoklipin "Gjirokastra Ime". Më datë 11 Nëntor 2017, Deshira Haxhi publikon videoklipin "Ja Vrane Lumturine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Balili

Rilinda Velaj

Paro

Ona Vasjari

Jolanda Kojlovic

Merushe Xhihani

Llambrini Nano

Elejda Dosi

Luljeta Konomi Haxhi

Tefta Kondo


Tags: Dëshira Haxhi, Deshira Haxhi

Krijo Një Kartolinë