A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Denisa Gjezo - Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2018

2018-12-10T18:00:02

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Video Produksioni:

Four Infinit Production


Ska pergjigje ska me zemer,per ty jo
Do provoj te t’harroj
Dhe pse sdua tjeter femer t’perqafoj
Sdo t’lejoj te t’mendoj
A do t’kerkoj kur t’vjen mengjesi
Nuk premtoj qe nuk do e bej
A do t’kerkoj kur t’lindi dielli
Se me shpirt ty te ndjej dhe pse sjemi

Ref..
Dua te therras ne emer por jo nuk kam ze
Me mungon pa fund me mungon
Du te therras ne emer por jo nuk kam ze
A me do edhe ti a me do

Neper pytje bosh po tretem se kuptoj
Te t’harroj sdua ta provoj
Si nje det pa uje do mbetem me beso
Nese sje smund te jetoj..


Më Shumë...