A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denis Kraja

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Denis Kraja është një këngëtar i njohur. Ka kenduar solist ne Festivalin e Femijeve Shkoder qe ne moshen 6 vjecare. Mendon se ka aftesi te medha ne organizim, aftesi komunikuese, mendon se eshte konkurent i denje sepse eshte i afte ne fushen ku merr pjese dhe eshte mesuar me skenen. Në vitin 2007, Denis Kraja merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Aldo Simoni

N.D.T

Vukman

Imbro Manaj

Bledi Polena

Jonald Haxhia

Alban Arifi

Glenis Dume

Ardian Qokaj


Tags: Denis Kraja

Krijo Një Kartolinë