A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea Tahiraj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dea Tahiraj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Dea Tahiraj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2017 me këngën "Muzikën Shum E Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Dea Tahiraj

Krijo Një Kartolinë