A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea Strica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Dea Strica është një këngëtare dhe autore këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Pashke

Sarentina Cako

Neshi Cakolli

Arjanita Shala

Eli Qorri

Almenda

Katrin

Irida Pojani

Eliza Markiq

Marigona Vitia


Tags: Dea Strica

Krijo Një Kartolinë