A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea Duraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Dea Duraku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Anamaria Isufaj

Lyra Basha

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Blorentina Morina

Nea Hamza

Fortesa Berisha

Xhesuida


Tags: Dea Duraku

Krijo Një Kartolinë