A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dario Zela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  97
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dario Zela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në vitin 2014, Dario Zela merr pjesë në Gjeniu I Vogel 6. Në Qershor 2015, Dario Zela merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Hena Capkenia". Në Qershor 2016, Dario Zela merr pjesë në JESC 2016 me këngën "We Need Love". Më datë 9 Korrik 2017, Dario publikon videoklipin "Ndjenje", në bashkëpunim me Elgit Doda. Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Videoklipi u prodhua nga Pro Video....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Abdyl Morina

Marko Strazimiri

Arlind Lamaxhema

Loni Haklaj

Emin Aliu

Erion Ajro

Albion Rexhaj

Flamur Plakaj

Art Hajredini

Leon


Tags: Dario Zela

Dario Zela në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë