A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - 100 Te Zeza


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2018

2018-11-24T15:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100 Te Zeza" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramadan Alitaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nuk kam ma fjal ma me tregu
krenaria te un ma nuk rrin
me tjeter afer tani jam o
por mendjen e kam te ti

Nuk kam un ma fjal me tregu
krenaria te un nuk rrin
me tjeter afer tani jam o
por mendjen e kam te ti

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia e re s'ma fshin at t'vjetren

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia e re s'ma fshin at t'vjetren

Per ne bota eshe e vogel
kjo dashni net jet kujtim
sa me shum ti pom largohesh o
po me ngelsh n'shpirtin tim

Per ne bota eshe e vogel
kjo dashni net jet kujtim
sa me shum ti pom largohesh o
po me ngelsh n'shpirtin tim

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia hec ma si nat t'vjetren

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia hec ma si nat t'vjetren

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia hec ma si nat t'vjetren

100 te zeza as nja te bardh
prap ket zemer une ta kisha fal o
dashurin e djege si flaka letren
dashnia hec ma si nat t'vjetrenMë Shumë...