A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Daim Lala - Qefi Jem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2018

2018-07-16T18:11:27

Këngë e albumit:

"Lotin E Mshefa"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qefi Jem" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...