A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala - NUN


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2018

2018-02-18T17:47:12

Muzika & Orkestrimi:

Chipsi


REF.:
Ne u ndamë çdo gjë përgjysmë e lamë
Nga dhimbja që për ty kam
Më vjen keq si përfundove
Prapë unë jam ai që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë edhe pse s'e meritove

Të deshta ty më shumë se veten
Për ty harrova edhe jetën
Gjithqka për mu ishe veq ti

Nga zemra nxorra dhe të fala
Atë që nuk e thotë dot fjala
Mbylla sytë dhe ike ti

REF.:
Ne u ndamë çdo gjë përgjysmë e lamë
Nga dhimbja që për ty kam
Më vjen keq si përfundove
Prapë unë jam ai që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë edhe pse s'e meritove
Ke diqka që t'më harrosh s'lejon
Cdo gjë në mu t'kujton sa do që ti nuk pajtohesh
Mos harro të dyve na takon
Edhe pse st'konvenon
Herdo kur ti do t'pendohesh

S'na mbeti vend për asgjë tjetër
Vetëm një miqësi e vjetër
Që u shkatrru pa kuptim

Më vjen keq që kshtu mbaruam
Sado që nuk e merituam
Faji gjithmonë mbetet jetim

REF.:
Ne u ndamë çdo gjë përgjysmë e lamë
Nga dhimbja që për ty kam
Më vjen keq si përfundove
Prapë unë jam ai që n'zemër të mban
Lutem për ty çdo natë edhe pse s'e meritove
Ke diqka që t'më harrosh s'lejon
Cdo gjë në mu t'kujton sa do që ti nuk pajtohesh
Mos harro të dyve na takon
Edhe pse st'konvenon
Herdo kur ti do t'pendohesh


Më Shumë...