A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Sali Berisha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2016

2016-12-08T18:59:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sali Berisha" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Djali I Malsise. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

djali i malsis dhe spinek
dedikim per kryeministrin e tan shqiptarve profesor doctor
sali berisha si shqipe per mbi re hajt shqipe shko djali i tropojes perpara ti vazhdo shum ta kan inatin po ty hiq mos ta nin ti bane shum gjana hine ne histori
si nje lule rrit nen pisha emri tij sali berisha burr tropoje pasken than sot po jeton ne tiran
ne tropoj zemren ka lan ty shum njerzi te kan inati vec 12 po te rrin sahati kudo te shkoj qe te shkeli kama burr mat squt nuk bo ma nana shtrove rruget shpove malet
bashkove shqipnin e madhe kater vjet shum perparine shipnin ne nato ti e shtine korrupsionin e luftove ngrite rroga e pensione
luftove krimet e rana te uroj barack obama berluskoni italia dhe nga franca satkozia deklarojn tan nje fjal lum shipnia si te ka djal.si shqipe per mbi re hajt shqipe shko djali i tropojes perpara ti vazhdo shum ta kan inatin po ty hiq mos ta nin ti bane shum gjana hine ne histori
du me rrzu s'muj me rrzu esht nje burr qe ska deshtu bani sene qe si patem e ca tjer mllef majten
edi rama shum po lutet don dicka me ndodh
edhe lia shum shum po kruhet se nje k*** ka fol
puna e salsMë Shumë...