A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela - Prita Prita


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2016

2016-12-02T18:47:18

Më Shumë Nga

Aida Doçi

Më Shumë Nga

Lori

Më Shumë Nga

Xhela

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Rrahman KryeziuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prita Prita" kënduar nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala, Aida Doci, Lori & Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...