A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala & Xhemilja - Potpuri (Me Shuplaka, Rrush I Omel)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/12/2015

2015-12-15T18:21:51

Më Shumë Nga

Xhemile VeselajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Me Shuplaka, Rrush I Omel)" kënduar nga Daim Lala & Xhemilja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala & Xhemilja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...