A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Daim Lala - A T'ka Marre Malli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2015

2015-08-08T18:00:00

O shpirti jem, ndarja pom dhemb
Zemra u thy s'po muj pa ty ditën me shty
Oh kam gabu e jam pendu
Nuk e kam dit,Nuk e kam dit sa ke mem mungu.
(Ref. x 2)
A të ka marr malli për mu?
Oh a ti dhe mrena m'ke harru?
Oh zemra ndarjen se pranon
Kush të don kthehet gjithmon!
O shpirti jem, mu ku pom len?
Zemra mu vra kur jemi nda s'po muj pa t'pa
Oh kam gabu e jam pendu
Nuk e kam dit nuk e kam dit sa ke mem mungu
(Ref. x 2)
A të ka marr malli për mu?
Oh a ti dhe mrena m'ke harru?
Oh zemra ndarjen se pranon
Kush të don kthehet gjithmon!
O shpirti jem, mu ku pom len?


Ky tekst u dërgua nga Tessa Ponik
Më Shumë...