A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Daim Lala - Shqipërin E Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2015

2015-07-22T13:25:06

Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipërin E Dua" kënduar nga Daim Lala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...