A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala - Antigona  (Feat. Muharrem Ahmeti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Featuring

Muharrem Ahmeti

Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"


Antigon, Antigona
Antigon, Antigona
Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna

Mes Prishtines dhe Tiranes
Ty te zjolla moj e bukra nanes
Jam fiksu te syt e tu
Pasha zotin sa shum te du

Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna
Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna

Njo si ti po du me pas
Tanat mirat e ksaj dynjas
Pa dyshim me ty mu kon
Venin tond kerkush smun me nxon

Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna
Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna

Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna
Antigona, Antigona, me dal me mu spot le nana
Antigon, Antigona, ksaj dashnije si tja bojna


Më Shumë...