A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala, Valbona Spahiu & Elona Leka - Potpuri 3 Gezuar 2015


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2014

2014-12-22T21:03:22

Më Shumë Nga

Valbona Spahiu

Më Shumë Nga

Elona LekaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 3 Gezuar 2015" kënduar nga Daim Lala, Valbona Spahiu & Elona Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daim Lala, Valbona Spahiu & Elona Leka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...