A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Shokt E Mi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2013

2013-12-27T08:31:05

Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.

Hej shokt e mi me falni mu qe sju kem ndexhu
une ika dhe ju lash dhe kur u ktheva sju pash
ref (2)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu

Mes lules te kuqe qeli lule e bardhe me falni shok qe ju kem lan dhe tash ma nuk ju kam .
ref (2)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.

Qa kum ba,qa skumm ba o ma mir qe jam shpernda,
nuk kom ba mir qe ju kem lan por nuk kam qka baj.
ref (4)
Hej shokt e mi me falni mu qe ju kem keqkuptu.


Ky tekst u dërgua nga Erion Ahmetaj
Më Shumë...