A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Pse Je Feju


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/02/2013

2013-02-09T19:43:01

Bised nga pjesa e parë e filmit "E verteta ne plazh" :

Daimi:
Nuk kam ardh as me tu lut as me tu kthy,
kam ardh me dit pse je feju.

Arba:
Mundesh me shku, lirisht, se askush s'ke tu t'prit ty, si ti qe dite mem lan n'dit ma t'kqija dhe ke jap nenshkrime, edhe un u fejova.

Daimi:
Qfar dit, qfar nenshkrimesh?

Kenga:
Reff:
Aq shum fjal m'kan than mu per ty ,
se ti je lazdru,
me shum djem po del gajle se ki,
edhe pse m'ke mu 2x

Bised gjatë kenges:

Daimi:
Qe mora drogë,qe hyra n'burg, kto te gjitha i bera se kisha dhimbje.

Kenga:

Sot a neser do takohum,
se kam duru boll,
Sot a neser do t'largohum,
se kam duru boll.

Reff:
Aq shum fjal m'kan than mu per ty ,
se ti je lazdru,
me shum djem po del gajle se ki,
edhe pse m'ke mu 2x

Sot a neser do t'largohum,
se kam duru boll. 2x

Bised:

Arba:
Ik more se syt s'du me ti pa,
ik,ik,ik,ik.

Daimi:
Nuk largohna pa ma dhan nje shpjegim.

Arba:
Ti je ai qe duhet me jap shpjegime.

Daimi:
Shpjegim per qka?
Qe mora drogë, qe hyra n'burg,
kto t'gjitha i bera se kisha dhimbje.
Mama me vdiq, babai yt m'tha ik nga puna,
ti u largove u zhduke, at nenshkrim e dhash vetem me dal prej burgu.

Arba:
Nuk ke nenshkru me dal prej burgu jo,
veq ke nenshkru me hjek fmin tonë,
fmin qe e prita un.

Daimi:
Cilin fmi, ku osht fmija, ku osht fmija.


Ky tekst u dërgua nga Arbnor Jakupi
Më Shumë...