A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Daim Lala & Buqe Rama - Unazen E Tjetrit E Mban


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T22:56:58

Më Shumë Nga

Buqe Rama (Buqja)

Këngë e albumit:

"One Milion"


nemer tim kur pata nevoj un per ty
ika un te lash oj zemer me lot nsy
vet me pate than qe kur ske mem lan
mem largu prej teje per tjetrin me
kan dhan nemer tim kur pata nevoj
un per ty ika un te lash oj zemer
ne lot nsy

nemer tim kur pata nevoj un per ty
ika un te lash oj zemer ne lot nsy
vet me pate than qe kur ske mem lan
mem largu prej teje per tjetrin me
kan dhan

unazen e tjetrit gisht e mban
e me lan pas 1 fjal tjetrin ne
krah e ty ne zemer per ty vuaj
dashnia jeme

unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne
kra e ty ne zemer per ty vuaj
dashnia jeme unazen e tjetrit
gisht e mban e mem lan pas 1 fjal
tjetrin ne kra e ty ne zemer per
ty vuaj dashnia jeme

malli per ty shpirtin po ma djeg edhe
un pa ty o shpirt se kam let shum po
vuaj dhe vdekjen e kerkoj e lus zotin
tjetrin bot na bashkoj

malli per ty shpirtin po ma djeg edhe
un pa ty o shpirt se kam let shum po
vuaj dhe vdekjen e kerkoj e lus zotin
tjetrin bot na bashkoi

unazen e tjetrit gisht e mban e
mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia
jeme unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia jeme

unazen e tjetrit gisht e mban e
mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia
jeme unazen e tjetrit gisht e mban
e mem lan pas 1 fjal tjetrin ne kra
e ty ne zemer per ty vuaj dashnia jeme


Ky tekst u dërgua nga linda
Më Shumë...