A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Daim Lala - Hip Hop Tallava


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ti Te Baca"


come on daim let's go
shake
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

comone daim let's go
like this come on come on ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

hini n'valle,mos pushoni, dridhni belin dej n'mengjes vallzoni

vallzoni sonte, ju djem dhe vajza,per ju knon sonte "Daim Lala"

come on daim let's go


Ky tekst u dërgua nga Vjosa96




Më Shumë...