A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Dashurin Kur E Kujtoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/02/2013

2013-02-21T21:04:12

Dashuria me mungon
kur mendoj un per ty.
Shum te bukura ishin ditet
kur u deshtem un dhe ti.

Un te du por ti ske besu
un te du por ti ske besu.

2x
Dashurin kur e kujtoj
loti nfaqe me pikon.
As vet vetes sun i besoj
qe pa ty un dot jetoj.

Nuk besova as se dita
qe ne shpirt e ke tradhtin.
Un i mjeri shum besova
ne ditet e lumturis.

Un te du por ti ske besu oj e dashur
un te du por ti ske besu.

2x
Dashurin kur e kujtoj
loti nfaqe me pikon.
As vet vetes sun i besoj
qe pa ty un dot jetoj.


Ky tekst u dërgua nga Nika91
Më Shumë...