A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Po Na Ndajn


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2009

2009-08-20T17:23:33

Këngë e albumit:

"Me Yjet E Tallavase"

Këngë e albumit:

"Llokum Me Arra"


Un e di qe ti s'ke faj
Prandaj dhe me lot mos chaj
Vetem une po t'kuptoj Zemer se te dashuroj
Te lutem vech mos vajto
Un e di se sa me do
Ty e di sa te du ty edhe pse na ndan ne dy

Reff:[2x]
Po na ndajn e po na ndajn
Fajtor jan bab e nan
Ty s'ke faj o ty s'ke faj
Un jam aj che ju pengoj

Vech nje gje ty mos harro
Se kjo Zemer shum te do
S'do t'harroj mo sa t'jem gjall
Do te dua edhe ne varr
Te lutem vech mos vajto
Un e di qe sa me do
Ty e di sa te du ty
Edhe pse na ndan ne dy

Reff:[5x]
Po na ndajn e po na ndajn
Fajtor jan bab e nan
Ty s'ke faj o ty s'ke faj
Un jam aj che ju pengoj


Ky tekst u dërgua nga  dinaa   D1tAa
Më Shumë...