A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Daim Lala - Un Te Du


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2008

2008-12-07T14:39:29

Dashuria me mundon
Kur mendoj un per ty
Shum te bukura ishin ditet
Kur u deshtem un dhe ti

2x
Un te du por ti s’ke besu

2x
Dashurin kur e kujtoj
Loti n’faqe me pikon
As vetvetit sun i besoj
Qe pa ty un do t’jetoj

Nuk besova as s’e dita
Qe ne shpirt e ke tradhetin
Un i mjeri shum mesova ne ditet e lumturis

2x
Un te du por ti s’ke besu

2x
Dashurin kur e kujtoj
Loti n’faqe me pikon
As vetvetit sun i besoj
Qe pa ty un do t’jetoj


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë...