A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dëshira Muxhuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dëshira Muxhuni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Gusht 2014, Dëshira Muxhuni & Asllan Berisha marrin pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Vushtrria Ime". Në Gusht 2014, Dëshira Muxhuni merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Piano Në Vushtrri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjyle Qollaku

Gentiana Bujupi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Erinda Dhima

Manushaqe Vata

Irma Gurakuqi

Stela Brahimllari

Aida Hani

Dhurata Haliti

Lina


Tags: Dëshira Muxhuni, Deshira Maxhuni

Krijo Një Kartolinë