A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Culimusik

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Culimusik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Korrik 2018, Culimusik publikon videoklipin "Do Ta Kallim", në bashkëpunim me Sanimete Krasniqin. Më datë 29 Korrik 2018, Culimusik & Bardhyl Ameti publikojnë videoklipin "Kalle Jena Gzu". Më datë 28 Dhjetor 2018, Culimusik & Valon Azizi publikojnë videoklipin "Luj Luj". Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin. Më datë 27 Qershor 2019, Culimusik publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Floriani

Lindi Baksi

Murat Ameti

Omar

Kujta

Vesel Kryeziu

Mel Duraku

Durim Domnaku

Arsen Mani

Amir Rexhepi


Tags: Culimusik, Culi, Culi Musik

Krijo Një Kartolinë