A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Corona është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në vitin 2005, Remi & Corona publikojnë albumin "Live". Më datë 20 Nëntor 2015, Nysret Muçiqi & Corona publikojnë videoklipin "Embelsira Ime". Më datë 12 Gusht 2017, Nysret Muçiqi publikojnë videoklipin "Tre Mije Vjet Me Plis Te Bardhe", në bashkëpunim me Corona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Flamuri


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Mister

Asgje Sikur Dielli

Korgelt

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Infinit Records

Kthjellu

Tempulli G


Tags: Corona

Krijo Një Kartolinë