A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Cnerol - Ajo M'ka Dasht  (Feat. StepL7K)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2018

2018-02-14T17:01:48


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo M'ka Dasht" kënduar nga Cnerol.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cnerol i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin