A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Classic Boys - Kalo Kalo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T20:38:53

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017


Hapen syte cdo mengjes
se del ti ne tete pa pese
se e pranoj por je fiksimi
dhe i shokeve dhe i imi

Dhe ideja te te t'kem
me tulat e me mberthen
nuk e ndaj me asnjeri
kete ndjesi

O sa lodhem te tregoj se me shoket s'jam njesoj
u mbush kupa s mund te reziztoj

(2x)
Kalo kalo tani
Ndalo ndalo moj ti
Kalo kalo po plas
Ndalo ndalo te flas
Kalo kalo tani
ndalo ndalo moj ti
kalo kalo
Kalo dhe kot
Vetem kalo ti sot

Une per ty do lija shoket
njehere te te puthja floket
e kam frike te shkoj me tej
po gaboj qe te rrefej

Kur te jesh ne krahet e mi
nuk do le asnje njeri
te te shohi me pasion
kur ti kalon

O sa lodhem te tregoj
se me shoket s jam njesoj
u mbush kupa s mund te rezistoj

(2x)
Kalo kalo tani
Ndalo ndalo moj ti
Kalo kalo po plas
Ndalo ndalo te flas
Kalo kalo tani
ndalo ndalo moj ti
kalo kalo
Kalo dhe kot
Vetem kalo ti sot


Ky tekst u dërgua nga Lazi