A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Classic Boys - Dashuria Për Jetën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T22:26:42

Teksti:

Sajmir Braho

Muzika & Orkestrimi:

Endri Sina

Pjesëmarrëse në

Festivali i 55-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Për Jetën" kënduar nga Classic Boys.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Classic Boys i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin