A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cim Turtulli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Cim Turtulli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Prill 2015, Cim Turtulli publikon videoklipin "Cupat E Prrenjasit". Më datë 18 Mars 2016, Cim Turtulli publikon videoklipin "Dardha Dimerore". Më datë 23 Mars 2017, Cim Turtulli publikon videoklipin "O Kurbet I Shkrete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pellumb Plaka

Tiku I Permetit

Hasan Marra

Polo Nexhipi

Lirim Muçollari

Bardhi Zdrava

Ramadan Kllorgji

Muharem Ramaj

Tom Kallashi

Vathi Fejza


Tags: Cim Turtulli

Krijo Një Kartolinë