A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Cigga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Whitey

Riky Bankroll

Malik

Ndriqim Jonuzaj

Ligrit

Nardy

Lum Aliu

R-Jan

Fida

Lil Erdi


Tags: Cigga, Shpetim Sopjani

Krijo Një Kartolinë