A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Chriss Lekaj është një autor këngësh dhe artist i njohur. Chriss Lekaj eshte nje nga krijuesit e labelit On Records. Emri i tij i vertete eshte Kristaq Lekaj. Ai eshte nje nga producentet me te famshem, i cili ka punuar ne shume hite te ndryshme per kengetare si: Kida, Rina, Fero, Babastars etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Zzap And Chriss

Lider i labelit

On Records

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


  • Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Albert Zhubi

Leka

Morris

Tin (Boletin Musa)

Blend

Enver Muluka

Krayzie Xia

Kasso

Kosovar Alija

Met Sadiku


Tags: Chriss Lekaj, Zzap And Chriss, Christian Lekaj, On Records, Kristijan Leka

Krijo Një Kartolinë