A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Centimetri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Centimetri është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Qershor 2006, Centimetri marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Spo Ma Nin". Në Dhjetor 2005, Centimetri marrin pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Spo Ma Nin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ylli Shaqiri

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bom Bom Band

Mega Band

Odietamo

Harrnat

Peppermint

Peter Pan Quartet

Orjent Memo

West

Te Tjeret

Okupatorat


Tags: Centimetri, Ylli Shaqiri

Krijo Një Kartolinë