A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cen Noreci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Cen Noreci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Sulo Latifi

Pellumb Plaka

Tiku I Permetit

Vathi Fejza

Hasan Marra

Muharem Ramaj

Agron Bego

Astrit Belba

Polo Nexhipi


Tags: Cen Noreci

Krijo Një Kartolinë