A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Celi Uka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Celi Uka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2016, Celi publikon albumin "Live 2016". Më datë 31 Mars 2019, Celi Uka publikon videoklipin "Dashnin Tem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gasso

Samson Gjoni

Nisret Krasniqi

Lind Prizreni

Hysen Sallauka

Explicit

Edijan Muhaxheri

Kasso

Adriatik Asllani

Patriot Deliu


Tags: Celi, Celi Uka

Krijo Një Kartolinë