A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 28 Maj 2007, Cani & Anxhela Peristeri publikojnë videoklipin "Mos Me Harro". Më datë 13 Maj 2013, Cani publikon videoklipin "S'du Me T'pa Me Sy". Në vitin 2015, Cani publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 27 Qershor 2016, Cani publikon videoklipin "Tina". Në vitin 2017, Cani publikon albumin "Kendoj Per Ju". Më datë 27 Tetor 2017, Cani Etemi publikon videoklipin "Hajde O Hajde"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valdrin Durmishi

Fadil Zeneli

Fatlum Llugaliu

Femi Kumanova

Fatmir Haliti

Shkelzen Azemi

Sabri Haxholli

Ekrem Rama

Shkelzen Kelmendi

Dani Abazi


Tags: Cani, Cani Etemi

Krijo Një Kartolinë