A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Buta & Skerdi - UZI


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2019

2019-05-09T11:34:10

Më Shumë Nga

Skerdi"UZI" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Buta & Skerdi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Buta & Skerdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Capital T - UZI

ey
...
skrrt
ey, eey
...
BMX

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

me kerre me pare me
Qe m'presin mu te hood-i

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

Me pare, me kerre, me tona
Qe m'presin mu te hood-i

Ju e dini kush e sill qytetin
Kejt mahallat un i kom me veti
Kejt djemt e kqi un i kom me veti
Ki pun me mu qohet n'kam shteti
Ku je kon dje pse po bohesh tash kishe nuk po m'sheh,
pse po bohesh tash kishe nuk po m'njeh
We run this shit,
pernime,
For real
U know,
Deal
Nuk po du kerkuj me ja marr buken
Nuk e di pse kejt kta pej meje tuten
Ndoshta se jon larg pej mahalle
Po ma mir se kejt kta un e njoh rrugen
Ata qe s'jon me neve
Tash per neve luten
Ata qe dalin kunder
N'fund gjith hupin
Kush i kalon limitet
Fuck upidet trupi
Perdoren hekra edhe n'fund
Kejt dellat zhduken

Ey, ey
A e majte n'men qa thash ma heret?

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

me kerre me pare me
Qe m'presin mu te hood-i

Prit, prit

Besom, qe kur p'ju ni qa po thuni
Po huqi
Sa e ki ti duqin
Mu m'kushton kapuqi
Sa paguhesh per ni nat
M'kushtojn patikat gucci
Ju po hani mut
Per qata p'ju nguci
E kom dikun t'msheft
Un ni uzi
Ti s'po beson
Po une vi dhe ta futi
T'kputen kejt gjymtyrt
E trupit
Para se ti me dek
Une dal pej burgit
Pi mushni hunt
E p'ju hup zumi
Po gutni e s'po
Dini qa po thuni
Fjalt e mia t'paqta si loti
E lot e tu rrjedhin si lumi
Vjen puna mi majt syt mshel
Mos me t'marr gjumi
Kur se dini ku po hini
Ma mir shuni
Kur se dini qa po thuni
Ma mir shuni

Ju pe dini qa po foli x6

S4MM - UZI

Kqyre qfar estrade bam bam bam sni pi bassit
E nese kta reperat smarin vesh ateher rin n'zoom te automatit
Pasha familjen spo rej ja lash zemren e jeten muzikes
E kejt kjo kile qe vjen mtakon mu bi**h edhe ekipes
2 repera ndor me ka 1 uzi kur tdalin para simu bo pussy
Gang sight im praying to the lord smarin vesh qa je tu fol lej nuzi

And i be the one kerkush suna naliii se nuk e kan fatin aah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin
Naaaa
Kerkush sun na nalin se nuk e kan fatin aaah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin

Pash zotin ta kom pa spotin je i dopt more t'qi**** idiotin
Ring ring Semi on the phone motherf**ker nder kom e ndroj motin
Sa kom muzik une be ti nuk ki fansa
E kajn kot se me mu nuk kan shansa
Sboj panik e eci urt se mpret banda
Pare plot qanta e po na then banka
Sforcona luj qoke tu ja fut kot
Get money f**k bi**hes mos ja q* ropt
Nina mir me 1 dhip po ja fus not
Ri be larg se so fshtir e han headshot

2X

And i be the one kerkush suna naliii se nuk e kan fatin aah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin
Naaaa
Kerkush sun na nalin se nuk e kan fatin aaah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin
Më Shumë...