A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burim Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Burim Hoxha është një këngëtar i njohur. Burim Hoxha, këngëtar nga Prizreni, i cili jeton në Prizren me familjen 5 anëtarëshe, studion në Prishtinë, është në përfundim të magjistraturës – drejtimi menaxhment dhe informatikë, dhe shpreson që në të ardhmen të jetë një menaxher i suksesshëm. Me muzikë ka filluar të merret që në shkollën fillore, ku ka kënduar si solist në korin e shkollës. PASAPORTA: Gjatësia: 1.77m Ngjyra e syve: e kaftë Ngjyra e flokëve: e kaftë Pija e preferuar: ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Robb Daddy

Valon Rama

Napoleon

Fikret Bislimi

Bujaa

Dj Flow

Potera

Dr.Nushi

Papushi

Hysni Zeqiri


Tags: Burim Hoxha

Krijo Një Kartolinë