A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Boocky është një dj. Më datë 12 Korrik 2019, Boocky publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Klinti Çollakun. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Boocky. Produksioni audio u realizua nga Boocky....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Double D

G.M.C.D

Mr. Babushi

Tuli G

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Snero

Sazan Mecani

Rbs


Tags: Boocky, Endri Buka, Boocky Dj

Krijo Një Kartolinë