A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerta Agolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Blerta Agolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2004, Blerta Agolli publikon albumin "Dil Moj Cupe". Më datë 4 Shkurt 2014, Blerta Agolli publikon videoklipin "Luaj Moj Bandille". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Trendafili Flete Flete". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Nuk Ka Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ani Myzeqarja

Griselda Pepa

Laxarela

Teuta Dyrmishi

Luljeta Konomi Haxhi

Donika Pecollari

Eglantina Doko

Rezarta Hoxhaj

Tefta Kondo

Merushe Xhihani


Tags: Blerta Agolli

Krijo Një Kartolinë