A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerona Azemi & Elma Azemi - Hija Jote Kosove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2018

2018-11-03T12:00:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hija Jote Kosove" kënduar nga Blerona Azemi & Elma Azemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerona Azemi & Elma Azemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin