A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  342
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Tara Muharremit

Lider i labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Lider i labelit

Blero Ent

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Dashurova (2007)

Falma (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


» Dërgo Një Këngë »

S'ke Jete
A E Din
Athu
Plaga Ime
N.U.N
Fotografia
Nje Dite
5
Pse
Mbylli Syte

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Meta

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Alban Skënderaj

Labinot Tahiri (Labi)

Genc Prelvukaj

Getoar Selimi

2po2

Gazmend Rama (Gazi)

Unikkatil


Tags: Blero, Blerim Muharremi

Blero në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë