A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Matraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Blerina Matraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fillimisht hapat e pare te saj kane qene qe ne femijeri neper aktivitetet e pakta shkollore, me pas ne Teatrin “Skampa” te Elbasanit ka realizuar spektaklet e para live me kovera te ndryshem. Pjesemarrese ne nje sere festivalesh ne Shqiperi dhe Kosove. Në Prill 2005, Blerina Matraku merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Je Ti". Në vitin 2007, këndon në kolonën zanore të filmit “Përdhunimi”. Në Nëntor 2007, Blerina Matraku merr pjesë në Kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Zhula

Gugu

Adelajda Xhamani

Manjola Nallbani

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Zhaku

Ertila Koka

Kieda Budini

Jeta Faqolli

Emmy


Tags: Blerina Matraku

Blerina Matraku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë