A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Dibra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Blerina Dibra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Blerina Dibra nje kengetare e muzikes popullore. Origjina e saj eshte nga Hasi. Më datë 17 Nëntor 2014, Blerina Dibra publikon videoklipin "Zemren Te Fal Vet". Më datë 31 Tetor 2015, Kiameti publikojnë videoklipin "Me Pak Fjale", në bashkëpunim me Blerina Dibra & Ganimete Nika. Muzika e këngës u punua nga Eagleye (Kiameti), teksti u shkrua nga Eagleye (Kiameti), ndërsa për orkestrimin u kujdes Behar Neli. Më datë 24 Shkurt 2016, Blerina ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Mesuli

Rifadije Graiqevci

Sadbere Mehmeti

Milex

Mc Mimo

Rina Fermini

Zana Ahmetgjekaj

Viola Taçi

Marsida Saraçi

Bruna


Tags: Blerina Dibra

Blerina Dibra në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë