A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleona Thaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Bleona Thaqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2017, Bleona Thaqi merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 13 Shkurt 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Gabimisht". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkumbin Nebihu. Më datë 15 Maj 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Dy Zemra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Mirjeta Tershana

Mevlyde Mehmeti

Majlinda Bajrami

Engji Luma

Elhame Ahmetaj Guhelli

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Sina Hima

Nevrije Demolli


Tags: Bleona Thaqi

Krijo Një Kartolinë