A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Blazer është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Marson Blaceri, por njihet me shume si BlazeR. Ne vitin 2007, vjen kenga e pare me titull "T'kena N'zemer". Mungesa ne mortin e shokut te tij te femijrise beri qe BlazeR ti dedikoje nje kenge. Ky ishte celesi i gjithckaje. Ne vitin 2008, BlazeR u be pjese e grupit OTR, ku veç shume kengeve solo, ai solli edhe dy bashkpunime me Noizyn: "Kadale Kadale" (2008) dhe "N'rruge" (2009). Ne vitin 2010 BlazeR largohet n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

T'fala Kush T'pysi
Ska Tfort
I'm A Boss

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Albboy

Zero

Leuname

Bohemi

Tidra

Rameka

Paniku

Doza

Mali G

Ace


Tags: Blazer, Marson Blaceri

Krijo Një Kartolinë