A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bijt E Sefes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
Bijt E Sefes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Liri Thrret Edhe Shqiptari

Kenge Atdhetare Vol.2

Kenge Atdhetare Vol.1


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Dumoshi

Vellezerit Zogaj

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezrit Lamallari

Grupi Llapusha

Vellezerit Bardheci

Grupi Folklorik Hajvalia

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Gojani


Tags: Bijt E Sefes, Bijte E Sefes, T'bijt E Sefes, T'bijte E Sefes, Osman Mleqani, Sefë Mleqani, Sefe Mleqani

Bijt E Sefes në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë