A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Mama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  157
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Big Mama është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e famshme nga Tetova, Besjana Kasami, e njohur me emrin artistik Big Mama, Që në moshën 7 vjeçare ka filluar të këndojë në klubin muzikor "Klubi i fëmijëve të lumtur". Më pas ka vijuar shkollën fillore dhe të mesme të muzikës në Tetovë dhe në të njëjtën kohë ka qenë aktive nëpër festivale të fëmijëve, ku do të përmendim festivalin "Bletëzat" 97 pastaj festivalin "Bilbilat këndojnë" e shumë të tjerë. Po ashtu ka qenë vallëtare në ansamb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Rroftë Interesi (2007)

Zbritje Sezonale (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Vet Më Le
I Len Krejt
Milion
Kucuk Prens
Ku Mbeti Dashuria
Magjishem
Zbritje Sezonale
Shokut Tim
Ku Rafsha Mos U Vrafsha


Artistë Të Ngjashëm:

Tuna

Kaltrina Selimi

Argjentina Ramosaj

Rosela Gjylbegu

Afërdita Dreshaj

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Vesa Luma

Zanfina

Mariza Ikonomi


Tags: Big Mama, Besiana Kasami

Big Mama në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë