A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bezzi Bez

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Bezzi Bez është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Mars 2009, Bezzi Bez publikon videoklipin "Dhimbjet E Jetes", në bashkëpunim me Bin Ilir. Më datë 1 Mars 2012, Loko publikon videoklipin "Jemi Larte", në bashkëpunim me Bezzi Bez. Më datë 25 Qershor 2012, Bezzi Bez publikon videoklipin "Walk The Walk". Më datë 14 Maj 2016, Bezzi Bez publikon videoklipin "Histori E Patreguar", në bashkëpunim me Loko. Më datë 15 Shtator 2016, Bezzi Bez publikon videoklipin "Puff Puff Pass", n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Te Tanet

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Erson Shabani

Niku

Rron KRZ

Agon Nimani

Oran G

Bigg V

Legjenda

Ummet


Tags: Bezzi Bez

Krijo Një Kartolinë